Spotify historia utworów

Pobierz

Dodatkowe funkcje, takie jak słuchanie offline i słuchanie bez reklam, są oferowane .Miesięcznie.. Za pomocą aplikacji komputerowej Spotify możesz wyświetlić ostatnie 50 utworów, które ostatnio słuchałeś.. Dotknij paska Teraz odtwarzane na dole ekranu.Nazwa pliku lokalnego, jeśli użytkownik przesłał sobie pliki lokalne do odtwarzania w serwisie Spotify.. Zapisali też 3 miliardy list z .Sprawdź i zaplanuj kolejne utwory dzięki funkcji Kolejka odtwarzania.. Odtwarzanie rozpocznie toru.. klikając .. Bez podawania karty kredytowej.. Opisy dodane przez użytkownika playlisty.. Liczba obserwujących playlistę.. W trakcie odtwarzania utworu możesz zobaczyć tekst, poznać ciekawostki na jego temat i historię jego powstawania.. Od 2008 roku słuchacze z 65 państw świata przesłuchali w sumie tylu utworów muzycznych, że puszczone po kolei leciałyby przez 17 milionów lat.. Aby zobaczyć tę listę możesz to zrobić w Spotify for Developers.2.. Załóżmy, że zostały słuchanie utworu i Czytaj więcej >>Nic straconego, wystarczy zajrzeć do historii odtwarzania, która gromadzi sto utworów!. Jest to usługa freemium, która podstawowe funkcje oferuje bezpłatnie, lecz z reklamami i ograniczonymi opcjami personalizacji.. Serwis oferuje cyfrowe objęte prawami autorskimi nagrania muzyczne i podcasty, w tym ponad 60 milionów utworów, pochodzące od wytwórni płytowych i firm medialnych..

Miliony utworów i podcastów.

Po prostu dostęp do sekcji historii Spotify i wybierz utwór, który chcesz grać.. W tym miejscu wyświetlają się informacje o tym, ile danych aplikacja Spotify zajmuje w smartfonie, wraz z wyszczególnieniem, ile to dane "Pobrane" (czyli zapisane utwory do trybu offline), a ile to "Pamięć podręczna" (czyli zbędne dane tymczasowe).utwory znajdujące się na utworzonych przez Ciebie playlistach, sposób wyświetlania wszystkich Twoich playlist.. 3.Na tej liście zostanie wyświetlona Twoja historia, gdzie możesz posłuchać szukanego utworu lub dodać go do jednej ze swoich list odtwarzania, naciskając przycisk "+".. komputer, możesz znaleźć .. Dotknij Home .. Jeśli jeszcze go nie masz na komputerze, pobierz i zainstaluj aplikację z oficjalnej strony Spotify.. Proces przeglądania historii Spotify w aplikacji komputerowej jest naprawdę prosty.Utwór Źródło 4 stycznia Hozier: Take Me to Church: 11 stycznia Mark Ronson (gościnnie Bruno Mars) Uptown Funk: 18 stycznia 25 stycznia 1 lutego 8 lutego 15 lutego 22 lutego 1 marca 8 marca Rihanna, Kanye West & Paul McCartney: FourFiveSeconds: 15 marca 22 marca 30 kwietnia: Wiz Khalifa (gościnnie Charlie Puth) See You Again: 7 majaW Spotify i Genius możesz znaleźć teksty utworów oraz historie ich powstawania..

Słuchając tych utworów to ulubione jest zabawa.

ZAŁÓŻ KONTO SPOTIFY FREE.. Wskazówka: w sekcji Home znajdziesz też Ostatnio odtwarzane albumy, playlisty i wykonawców.. W 2020 roku, po raz pierwszy w historii polskiego rynku muzycznego, przychody z cyfrowych odtworzeń były większe niż sprzedaż fizyczna (płyty CD i winyle).. Uwaga: na tablecie dotknij okładki albumu w menu bocznym.. Inny sposób, aby zobaczyć historię utworów odtwarzanych w Spotify na telefonie komórkowym.. W Spotify znajdziesz muzykę na każdą okazję.. Dotknij Kolejki odtwarzania w prawym dolnym rogu.Spotify .. Historia odtwarzania (audio, wideo, podcasty) Elementy (np. utwory, filmy, podcasty) wysłuchane lub obejrzane w ciągu ostatniego roku, w tym:Spotify - szwedzki serwis strumieniowy oferujący dostęp do muzyki oraz podcastów na licencji freemium.. Zaloguj się do swojego Aplikacja Spotify na PC.. kolejność) przyszłych utworów do odtworzenia.Kolejność odtwarzania utworów można sprawdzić w zakładce Kolejka odtwarzania, która znajduje się w lewej belce głównego ekranu Spotify.Wskazówki, co należy wiedzieć o Spotify historia.. mały przycisk odtwarzania .. Jeśli utwór jest twój ulubiony, lub chcesz się zapisać lub dodać go do listy odtwarzania, wybierz ikonę "Dodaj do listy odtwarzania" i Dodaj ścieżki do listy odtwarzania z selektywnej.Tym razem pokażemy, jak zobaczyć najnowsze utwory odtwarzane ze Spotify zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i na urządzeniach mobilnych..

Przewijanie do historii utworów, które mają słuchał inny czuje się razem.

Dotknij Ostatnio odtwarzane w prawym górnym rogu.. Otwórz wersję komputerową Spotify.. Spotify Firma Informacje Praca For the Record Społeczności Dla artystów Deweloperzy Reklama .Na liście dostępnych ustawień wyszukaj sekcji o nazwie "Pamięć".. Dolny prawy róg.. Aby wyświetlić ostatnie 50 utworów odtworzonych w Spotify:Wyświetl historię odtwarzania w Spotify w aplikacji komputerowej.. Po prostu przeciągnij i upuść nazwę playlisty w wybrany obszar.Odkrywaj, zarządzaj i udostępniaj bezpłatnie ponad 60 milionów utworów, w tym już ponad 1,5 miliona podcastów, lub zaktualizuj swoje konto do wersji Spotify Premium, aby uzyskać dostęp do ekskluzywnych funkcji, takich jak tryb offline, lepsza jakość dźwięku, Spotify Connect i słuchanie muzyki bez reklam.Obecność na playliście Spotify to dopiero pierwszy - choć kluczowy - etap pracy nad promocją Twojej muzyki.. Przejdź do zawartości.. Aby się do niej dostać, korzystamy z przycisku Kolejka (znajdującego się w aplikacji na komputery tuż obok sterowania głośnością), następnie przechodzimy do zakładki Kolejka .W Spotify znajdziesz muzykę na każdą okazję.. Historia odtwarzania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt