Korzystanie z prawa angielski

Pobierz

Przykładowe zdania: Zycie jest zbyt krótkie, aby nie korzystać z niego w pełni.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "KORZYSTANIE Z TYCH SWOBÓD" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.. "skorzystanie z prawa pierwokupu" po angielsku volume_up skorzystanie z prawa pierwokupu {n.} EN volume_up pre-emption preemption Więcej informacji Tłumaczenia Tłumaczenia PL skorzystanie z prawa pierwokupu {nijaki} volume_up 1. usage {rzecz.. Korzystanie z tych praw rodzi odpowiedzialność i nakłada obowiązki wobec innych osób, wspólnoty ludzkiej i przyszłych pokoleń.. Angielskiego najszybciej nauczysz się online.. }korzystanie zgodne z prawem legitimate use możliwe do zweryfikowania i zgodne z prawem cele verifiable lawful pruposes zgodny z prawem above board · lawful · legal · legitimate · rightful Przykłady Dodaj Odmieniaj Dopasuj wszystkich dokładnie którychkolwiek słówApr 12, 2022"korzystać z prawa" po angielsku — Słownik polsko-angielski | zobacz "korzystać z prawa" po polsku .. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "KORZYSTANIE Z PRZYSŁUGUJĄCYCH IM PRAW" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Prawo > Prawo cywilne > Prawo cywilne > Status prawny Korzystanie z praw Odniesienie do eurovoc 3939 Korzystanie z praw Inne języki Język angielski: Enjoyment of rights Hiszpański: Disfrute de derechos Francuski: Jouissance des droits Niemiecki: Genuss der Rechte Włoski: Godimento dei .Tłumaczenia w kontekście hasła "korzystanie z Internetu" z polskiego na angielski od Reverso Context: Ryzyko jest wpisane w korzystanie z Internetu..

korzystać z prawa.

z władzy • korzystanie ze sposobności • pozwolenie na korzystanie • legalne korzystanie z prawa • legalne korzystanie z uprawnień • korzystanie z wielostronnego .Musisz przetłumaczyć "KORZYSTANIE Z WIĘKSZOŚCI PROCEDURALNYCH PRAW" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Glosbe.Tłumaczenia w kontekście hasła "korzystanie z praw własności" z polskiego na angielski od Reverso Context: Yoopies posiada licencję na korzystanie z praw własności intelektualnej związanych z treściami udostępnionymi przez Użytkowników w celu dystrybucji na Platformie.. Tłumaczenia w kontekście hasła "korzystanie z praw" z polskiego na angielski od Reverso Context: 32014 L 0054: dyrektywa Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/54/UE z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie środków ułatwiających korzystanie z praw przyznanych pracownikom w kontekście swobodnego przepływu pracowników (Dz. U.. Tłumaczenie Context Korektor Synonimy Koniugacja.. jeden z punktow Oswiadczenie o korzystaniu z pierwszenstwa.. korzystanie zgodne z prawem korzystna korzystna pozycja korzystne korzystne perspektywy korzystanie z po angielsku słownik polsko - angielski.Angielski prawniczy pozwoli Ci na używanie tego języka w formalnej korespondencji oraz podczas spotkań służbowych.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "KORZYSTANIE Z ICH UTWORÓW" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.użytkowanie samochodów firmowy a korzystanie z samochodów firmowych (.).

Co znaczy i jak powiedzieć "korzystanie" po angielsku?

eurovockorzystanie z wszelkich praw i gwarancji po angielsku słownik polsko-angielski korzystanie z wszelkich praw i gwarancji tłumaczenia korzystanie z wszelkich praw i gwarancji Dodaj enjoyment of all the rights and guarantees GlossaryPolishUE Zobacz algorytmicznie wygenerowane tłumaczenia.. Materiały dydaktyczne, z których korzystamy podczas kursu, to najlepsze podręczniki do nauki języka angielskiego prawniczego, artykuły branżowe pochodzące z cenionej prasy anglojęzycznej ( The Guardian, Law Times, The .korzystanie - tłumaczenie na angielski oraz definicja.. Słownik terminów prawnicznych.. Czy to chodzi o priority use ?. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "ŁĄCZNIE ZE ŚRODKAMI UŁATWIAJĄCYMI SKUTECZNE KORZYSTANIE Z PRAWA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń .korzystanie.. Glosbe wykorzystuje pliki cookies dla zapewnienia optymalnej obsługi Użytkownika.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "KORZYSTANIE Z WIĘKSZOŚCI PROCEDURALNYCH PRAW" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.licencja na korzystanie z patentu bez przyznania prawa na wyłączność = non-exclusive patent licence powered by Słownik DIKI korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym Użytkowników (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies).Musisz przetłumaczyć "KORZYSTANIE Z PRZYSŁUGUJĄCYCH IM PRAW" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?.

Prawo skorzystanie z prawa pierwokupu (też: prawo pierwokupu, pierwokup) volume_up pre-emption {rzecz.

sports facilities throughout the country.Musisz przetłumaczyć "ŁĄCZNIE ZE ŚRODKAMI UŁATWIAJĄCYMI SKUTECZNE KORZYSTANIE Z PRAWA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. L 128 z 30.4.2014, s. 8).Tłumaczenie słowa 'korzystanie z prawa' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.tłumaczenia korzystanie z praw Dodaj enjoyment of rights Korzystanie z praw przyznanych na mocy prawa Unii byłoby uzależnione od nieograniczonych uprawnień dyskrecjonalnych państw członkowskich.. (oskarżony ma prawo do) korzystania z pomocy obrońcy (oskarżony ma prawo do) korzystania z pomocy obrońcy.. }Nov 21, 2020Musisz przetłumaczyć "KORZYSTANIE Z ICH UTWORÓW" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Wypróbuj za darmo kurs eTutor.. Koniugacja Documents Słownik Collaborative Dictionary Gramatyka Expressio Reverso Corporate.jest z dokumentu patentowego.. Rozumiem!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt