Tekstowo bedoes jesteś ładniejsza

Pobierz

Ciekawe czy będziesz śmiał się, gdy przylecą smoki.. [Bedoes:] Śpiewałem innej, że jest ładniejsza niż na zdjęciach Ale wbiła mi nóż prosto w żebra Od dziecka nienawidziłem szkoły, a to była po prostu lekcja I Ty też to przeszłaś, więc nie ma co udawać Że nie ma za nami przejść Ty masz swoje rany i typów, których nie trawisz A jak Ty nie możesz strawić tego, ja to mogę .Chuj w twój łańcuch, w twoją furę, w twoją sukę.. Myślą że dziwki mnie ranią, ale kurwa liczby nie kłamią.May 31, 2022Hejka tutaj pierwszy odcinek z serii Teksty piosenek, niewiem czy dokładnie z tego będzie jakaś seria.pozdrawiamTekst piosenki Bedoes/Lanek "Jesteś ładniejsz.Jeśli podoba Ci się to co robię, zasubskrybuj, oraz kliknij dzwonek.. A może nie, może ją kocham.. Jeśli .Smoki przylatują zawsze kiedy płaczę.. Ty masz swoje rany i typy, których nie trawisz.Witam to mój pierwszy film mam nadzieję że się spodobał.Jest to muzyka autorów Bedoes i LanekDo muzyki jest dodane lekkie 8d + tekstJaką chcesz następną pios.Bedoes (Bedoes & Lanek) Testo delle canzoni: Jesteś ładniejsza niż na zdjęciach: Mam nadzieję, że jesteś szczęśliwsza beze mnie / I mam to na myśli, nie.. Deutsch English Español Français Hungarian Italiano Nederlands Polski Português (Brasil) Română Svenska Türkçe Ελληνικά Български Русский .Jedni idą na pole, drudzy na dwór..

Ty jesteś mą małą "Bibi".

Jeden trzyma gaz, drugi kose, trzeci pałę, a .Bedoes & Lanek Lyrics.. - Nie no stary nie powinieneś tego nawijać.. Znajdź tekst piosenki oraz tłumaczenie piosenki i zobacz teledysk swojego ulubionego utworu.. To żadni gangsterzy, ale brat dostał nożem (z głupiego powodu) Złe miejsce i czas to zarodek.. A może jest, może ją kocham.. [Zwrotka 2: Białas] Myślą że dziwki mnie ranią, myślą że dziwki mnie ranią.. [Refren] Jesteś ładniejsza niż na zdjęciach, a na nich już byłaś piękna.Ty jesteś mą małą "Bibi" Codziennie masz urodziny Co dzień będę śpiewał "Sto-o-o lat" Nie widzę sensu bez Ciebie Już przestań pierdolić i wsiadaj, nie chcę siedzieć w Range'u bez Ciebie [Refren] Jesteś ładniejsza niż na zdjęciach, a na nich już byłaś piękna Powiedz mi ile to znaczy "na zawsze"?Ty jesteś mą małą "Bibi" Codziennie masz urodziny Co dzień będę śpiewał "Sto lat" Nie widzę sensu bez Ciebie Już przestań pierdolić i wsiadaj Nie chcę siedzieć w Range'u bez Ciebie [Refren] Jesteś ładniejsza niż na zdjęciach, a na nich już byłaś piękna Powiedz mi ile to znaczy "na zawsze"?Apr 8, 2022Link do oryginału: na playliście SBM.FM - na FB na IG na FB & Lanek - teksty piosenek, tłumaczenia piosenek i teledyski.. Boli mnie zawsze gdy myślę o mym tacie.. Ale wbiła mi nóż prosto w żebra..

[Zwrotka 1: Bedoes] Śpiewałem innej że jest ładniejsza niż na zdjęciach.

Boli mnie zawsze, gdy myślę o mym tacie.. Od dziecka nienawidziłem szkoły, a to była po prostu lekcja.. A może nie, a może tak.. Już przestań piedrolić i wsiadaj.. Smoki przylatują zawsze kiedy płaczę.. [Zwrotka 1] Cztery gramy ganji na łeb, cztery kominiarki na łeb (ganja) Modlą się, żeby nie wpadli, chwilę przed tym jak ogarniali sprzęt.. "Opowieści Z Doliny Smoków".. Co dzień będę śpiewał "Sto lat".. Boi, Borys znów się boi.. Bipolar, nie ma drugiej takiej jak ona.. Codziennie masz urodziny..

[Refren: Bedoes] (x2) Jeśli jesteś z nami pokaż S. Jeśli jesteś z nami pokaż B. Jeśli jesteś z nami pokaż M.

- No dobra, no to jeszcze raz.. Ciekawe czy będziesz śmiał gdy przylecą smoki.. Boli mnie zawsze gdy myślę o mym tacie.. Że nie ma za nami przejść.. [Refren] Smoki przylatują zawsze kiedy płaczę.. Jeśli zabijesz mnie w czwartek, w piątek umrzesz.. Nie chcę siedzieć w Range'u bez Ciebie.. Boi, Borys znów się boi.. Logowanie | Rejestracja | FAQ | Regulamin | Kontakt.. Ale wszyscy tak samo nosimy ból.. Strasznie ciebie nienawidzę, ale chciałbym z tobą dzisiaj podbić cały świat.. Nie widzę sensu bez Ciebie.. I Ty też to przeszłaś, więc nie ma co udawać.. (Używaj słuchawek, oraz zamknij oczy dla najlepszego efektu)Film ma za zadanie tylko.Nie wiem sam kim jestem, nie wiem kim ty jesteś Kręcę się jak alufelgi po tym dziwnym mieście (O) One chcą mieć życie jak na Pintereście Oni życie z pornografii, znów się ślinią we śnie Chłopaki ciągle chcą się bawić, ciągle chcą próbować nowe dragi Potem chłopaki znów chcą się zabić Widzą w tym życiu pieniądz i nienawiśćTekst piosenki [Zwrotka 1] Gang, gang, tatuaże na mnie Ona mówi, że to, że mam gang jest całkiem fajne Mówi, że dziś nie ma czasu ale znajdzie dla mnie Jestem szefem, po spotkaniu urlop na żądanie W mojej głowie mrok, oni widzą tylko ile platyn A ja chciałbym czasem spytać o coś taty Trzecią płytę o tym mówię, tylko dziś mam tatuażeTekst piosenki Agrest i bez..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt