Zainteresowania niki z książki felix net i nika

Pobierz

Net jest doskonałym informatykiem.. Felix pasjonuje się naukami ścisłymi, uwielbia wynalazki.. Opowiada o przygodach trójki tytułowych młodych przyjaciół - Felixa Polona, Neta Bieleckiego oraz Niki Mickiewicz - uczęszczających do warszawskiego gimnazjum im.. + Dodaj na półkę.. Rafał Kosik - autor cyklu Autor prowadzi historię luźno, lekko oraz z humorem.Wydana została również w języku .Tutaj zamieszczę opisy z tyłów książek: 1. .. O uczuciach Neta i Niki.. Nie rozstaje się ze swoimi starymi martensami.. Mama maluje, ojciec zajmuje się informatyką.Felix, Net i Nika zaplątani w miłosną aferę szkolnych Walentynek, zagadkę mutacji genetycznych w ukrytej wiosce i w sen-pułapkę, z którego nie można się obudzić.. Wasze opinie o tej książce.. Zawsze ciekawy świata, gdy widzi mechanizm, zawsze musi poznać jego budowę i działanie.Charakterystyka wewnętrzna Doskonale rozumie się z Felixem i Niką.. Wiedza.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.. Nika to humanistka, bardzo dużo czyta.Napisz charakterystykę Niki Mickiewicz z ksiązki "Felix, Net i Nika".. 3350 ocen.. Mieszka sama w bardzo skromnie urządzonym maleńkim mieszkanku w starej kamienicy na Pradze.Felix to chłopiec mądry, uczynny, inteligentny z ambicjami, zawsze spokojny i opanowany, trzeźwo myślący, kompletnie nie umiejący podchodzić do dziewczyn, lecz mimo to ma u nich powodzenie..

Chciałabym napisac o Nice Mickiewicz z książki "Felix, Net i Nika" Żyby zajmowała ok .

Felix interesował się informatyką (uważnie przyglądał się czynnościom nauczyciela, pana Eftepa), choć komputery nie były jego mocną stroną.Gatunek literacki: powieść fantastycznonaukowa.. Mieszka przy ulicy Serdecznej w Warszawie, uczęszcza do Gimnazjum im.. Nie interesuje się informatyką ani wynalazkami, ale ma dużo dobrych pomysłów oraz niezwykłe umiejętności.. Question from @matylda6268 - PolskiKsiążki z serii Felix, Net i Nika; Witaj na forum!. Nika spotyka świętego Mikołaja, potrafi siłą woli przesuwać przedmioty, ma przeczucia, które pozwalają jej czasem przewidywać przyszłość.. Kup książkę.RafaĄ Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - scenariusze lekcji 5 1 Karta pracy - Typy powieści 1.. Felix, Net i Nika są inteligentni i chętnie korzystają z różnych źródeł wiedzy.. "Ta osoba naprawdę mi imponuje" - napisz charakterystykę osoby rzeczywistej lub fikcyjnej, którą szczególnie podziwiasz.. (Z lektury Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi) daje naj .. Spis treściNika Mickiewicz - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Drobna rudowłosa dziewczyna o zielonych oczach..

... zebrali książki i ręcznik Niki, zawrócili i starając się nie spieszyć, doszli do drzwi.

Cykl: Felix Net i Nika (tom 2) Średnia ocen: 7,8 / 10.. Odwiedź profil Zobacz posty 11-03-22 14:01.. Wskaż przykłady cech charakterystycznych dla różnych typów powieści, jakie możesz znaleźć w książce Rafała Kosika.. Dziewczyna lubi ludzi i dobrze się z nimi dogaduje.Nika jest sierotą, uznaje Felixa, Neta oraz ich rodziny za bardzo bliskich sobie ludzi.. Utrzymywała się z renty (ukryła fakt śmierci ojca, nie tylko przed urzędem, ale i swoimi przyjaciółmi).Nika posiada niezwykłe umiejętności: zdolności telekinetyczne (potrafi podnosić przedmioty bez ich dotykania) oraz intuicję pozwalającą czasami przewidzieć niedaleką przyszłość (nazywana "kobiecą intuicją" lub od drugiej części "lodami miętowymi"), dzięki której wie m.in., że wydarzy się coś złego lub gdzie przyjaciele powinni czegoś szukać.Nika jest odważną i inteligentną dziewczyną.. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu..

szczegóły książki Regulamin Konkurs trwa od 8 do 14 maja włącznie.Mar 11, 2021EMOcjonalna..xD.

prof. Stefana Kuszmińskiego.. Mieszka w luksusowym apartamencie, jego rodzice są niezwykle zamożni.. Czytałam Felix, Net i Nika ; P Świetne xDD Polecam ci serię Century ^.^ Jest baaaardzo wciągająca xDD Century - seria czterech książek z gatunku fantastyki młodzieżowej autorstwa Pierdomenico Baccalario opowiadającej o przygodach czwórki 14- latków naznaczonych do odnowienia Paktu między człowiekiem a naturą .Opowiada o przygodach trójki tytułowych młodych przyjaciół - Felixa Polona, Neta Bieleckiego oraz Niki Mickiewicz - uczęszczających do warszawskiego gimnazjum im.. Felix, Net i Nika oraz Koniec Świata Jaki Znamy.. Ich talenty często okazują się niezbędne podczas szalonych przygód w Warszawie, jakiej jeszcze nie znamy.. Książki z serii Felix, Net i Nika-23%.. Poruszone problemy: przyjaźń, rodzina .Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa.. jest nowa książka biograficzna.. Na podstawie drugiego tomu, pt. "Teoretycznie Możliwa Katas.Każdy bohater ma swoje własne zdolności i zainteresowania - Felix jest utalentowanym konstruktorem, Net - uzdolnionym programistą, Nika posiada niezwykłą intuicję.. profesora Stefana Kuszmińskiego.. Czytelnicy: 5412 Opinie: 221..

Wokół Kory widać atmosferę niesłabnącego zainteresowania podobną do tej, jaka towarzyszyła ...Jest dyslektykiem i dysgrafikiem.

Operacje: Zobacz kanał RSS tego forum; Statystyki forum: Wątków: 10;Felix Polon - jeden z głównych bohaterów powieści "Felix, Net i Nika".. 3/4 strony A4 jak chcecie to możecie więcej.Felix, Net i Nika - cykl książek science fiction dla dzieci i młodzieży, autorstwa Rafała Kosika, wydawanych przez wydawnictwo Powergraph.. Jego pasją jest konstruowanie robotów; od dziecka marzy o stworzeniu robota uniwersalnego.Oct 26, 2021Fragment książki "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" 26 stycznia 2010. materiały prasowe.. Link do lektury: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Przypomnijcie sobie najważniejsze informacje dotyczące lektury.. Wątek główny: próba rozwikłania zagadki Gangu Niewidzialnych Ludzi przez trójkę przyjaciół, wątki poboczne: pojawienie się duchów w szkole, poszukiwanie skarbu, szkolne perypetie głównych bohaterów, relacje rodzinne głównych bohaterów.. Często w soboty zapraszał ich na seanse filmowe, podczas których zajadali przysmaki babci Lusi.. Gdy miała sześć lat, jej mama zmarła.. Jest zbyt uczciwy, żeby kłamać.. Rodzice Niki nie żyją (jej mama zmarła, kiedy dziewczyna miała sześć lat, a tata zmarł 2 lata temu; jak mówiła - jej tata był akwizytorem).. Smakowite nadprogramowe historie można czytać niezależnie od książek serii!. Jest bardzo pomysłowy, ma ścisły, logiczny umysł.Felix bardzo szybko zaprzyjaźnił się z nowymi kolegami, a szczególną paczkę stworzył z Netem i Niką.. Rafał Kosik.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Fantastyczna i przezabawna opowieść o polskich trzynastolatkach, nie tylko dla trzynastolatków!Po lewej stronie znajdują się opisy postaci "Nika", bohatera książki "Felix, Net i Nika oraz Gang .Temat: Zwykli - niezwykli bohaterowie "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt