Przysięga streszczenie turkweb 400

Pobierz

[Streszczenie + Zdjęcia] 18 lutego 2022.. W najnowszym epizodzie Kumru wpada w tarapaty.. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się.Przysięga 387, 388, 389, 390, 391 streszczenia.. Feride telefonuje do Cavidan.Przysięga / Yemin.. Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie.. Hikmet żąda od Oyi, żeby przeprosiła Songul.. Tymczasem Feride trafia do szpitala.. "Przysięga" (2019) Serial obyczajowy opowiadający o miłosnych meandrach współczesnego Kopciuszka, który niespodziewanie znajduje się w świecie biznesowych wyższych sfer.. [Streszczenie + Zdjęcia] Elif odcinek 1140: Kiymet odkrywa, że Melek ma nagranie!. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 16:05 ;) Oya wchodzi do pokoju, w którym znajduje się Feride.. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby .Przysięga / Yemin.. Mehdi każe Benal wyprowadzić się!. W końcu nieprzytomny ląduje na macie.. Opiekunka przekręca go na bok, rozcina nożyczkami jego koszulkę i zdejmuje opatrunek.. 45 i 46: Zeynep przyjeżdża do Emine!. Odcinek 584 wyemitowany zostanie w środę, a Przysięga 585 w […]Przysięga - ostatni odcinek, Kiedy koniec tureckiego serialu emitowanego w TVP?. [Streszczenie + Zdjęcia] Miłość i przeznaczenie odc.. Natomiast Kemal pociesza Narin, ale ta jest w coraz gorszym stanie psychicznym.Streszczenie 389. odcinka serialu "Przysięga" można znaleźć poniżej..

"Przysięga" 585. streszczenie odcinka.

Trzyma ręce na swoim brzuchu i mówi: "Wiesz, każą mi się z tobą pożegnać.. Stan zdrowia Hasana poprawia się!. Nowy serial turecki od 3 września 2019 roku na antenie TVP1!. Melike przynosi jej dokumenty rozwodowe i czek na wysoką sumę od Hikmeta.Emir dowiaduje się od prawnika, że Resit został ranny i jest w śpiączce.. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 16:05 ;)Drugi sezon serialu w Turcji miał 174 odcinki, a jego emisja zakończyła się w maju.. Feride.Emir odzyskuje syna czym jest bardzo wzruszony.. Nie chce znać syna, bo przypomina mu śmierć ukochanej żony.. [Streszczenie + Zdjęcia] Miłość i przeznaczenie odc.. Odcinek 58: Mujgan idzie przez dzielnicę, tuląc do piersi pamiętniki.. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 567: Emir i Feride widzą przygotowane dla nich groby!. Oto, co już niebawem wydarzy się w tureckim serialu.. Emir zabiera syna do siebie na noc.. "Z raną jest bardzo źle" - ocenia.Przysięga - streszczenia odcinków.. 47: Sultan prosi Emine, by wróciła!. Dzieckiem zajmuje się Narin.. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 579: Wszyscy są zaskoczeni decyzją .. [Streszczenie + Zdjęcia] 21 kwietnia 2021 Turkweb.pl 403: Feride chce zapukać do pokoju Emira, gdy nagle obok niej pojawia się bratowa.. [Streszczenie + Zdjęcia] Elif odcinek 1156: Kiymet przedstawia Humeyrze fałszywego syna!.

Burhan!Przysięga 551 streszczenie szczegółowe.

Co się jeszcze wydarzy?. [Streszczenie + Zdjęcia] 15 kwietnia 2021Turkweb.pl 399: Akcja odcinka rozpoczyna się w rezydencji.. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 588: Gulperi przeprasza Emira!. Mężczyzna leży na łóżku i jest cały rozpalony.. "Dobrze.". Razem z Emirem jadą do szpitala!. Cała rodzina stara się pomóc.. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 578: Gulperi zostaje żoną Emira!. Wkrótce tego pożałuje, bo dziewczyna oskarży go o zabójstwo!. F.Przysięga odcinek 400: Poznajemy tajemnicę z przeszłości Munever!. 28: Benal mówi Zeynep, że nie jest w ciąży z Mehdim!. Ostatni odcinek po polsku, a także wszystkie wyemitowane, można oglądać w internecie na VOD TVP.. 58: Mehdi pada na kolana przed Zeynep!. - Feride przykłada palec do ust i wskazuje na pokój.. Zobacz, co wydarzy się w kolejnych odcinkach telenoweli emitowanej w TVP 2 w powyższej galerii.Translated.. Narin jest zaskoczona wynikami badań Kumru.. [Streszczenie + Zdjęcia] 21 stycznia 2021Turkweb.pl 350: Reyhan leży na łóżku.. Przysięga odcinek 399: Songul zostaje na noc w rezydencji!. Rodzina Tarhunów odkrywa zniknięcie nowej opiekunki dziecka.. Turcja .. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 587: Gulperi dowiaduje się, że to nie Emir zabił Fatmę!Seriale tureckie..

585, 585, 586 streszczenie szczegółowe odcinków po polsku.

Okazuje się, że Feride raniła Umita.. Miłość i przeznaczenie odc.. Nagle na jej drodze pojawia się….. Ta jednak jest nieubłagana!. "Zabolało cię, wiem" - mówi siostra.. [Streszczenie + Zdjęcia] 6 września 2019 Turkweb.pl 7: Leyla - złodziejka, którą w poprzednim odcinku zobaczyła Masal - robi zakupy, a następnie wraz z kilkoma banknotami zanosi je znajomej staruszce.Streszczenie 396. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Feride nie udaje się uwolnić Emira.. Widzi Emira walczącego w klatce, wśród której zgromadzona jest liczna widownia.. Emir wzywa karetkę i Umit trafia do szpitala.. Dziewczyna zgadza się na małżeństwo z Emirem.. Nie ma takiej możliwości, bym mogła cię w.Przysięga 383, 384, 385, 386 streszczenia.. Opis serialu Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie.. Tulay jest w szoku!Przysięga odc.. Resit po raz kolejny proponuje Feride małżeństwo.. Emir widzi, że Feride jest w niebezpieczeństwie i rusza jej na pomoc.. Jej plan się powodzi!. Hikmet daje Oyi ostatnie ostrzeżenie!. Po śmierci matki jej życie znacząco się zmienia, a bogaty biznesem, o statusie wujka proponuje Reyhan, aby ta wyszła za mąż za jego rodzonego syna.. […][Streszczenie + Zdjęcia] 22 kwietnia 2021 Turkweb.pl 404: Feride przyjeżdża taksówką do miejsca, gdzie organizowane są nielegalne walki..

- "Wysłałaś mi wiadomość, że jesteś z Emirem.Przysięga 584, 585, 586 streszczenie szczegółowe.

"Opowiadaj, co tam się wydarzyło?". Nie ma nawet sił protestować.. Nowy serial turecki od 3 września 2019 roku na antenie TVP1!. Ile odcinków ma serial Przysięga?. Cavidan siedzi w więzieniu.. Przekonuje ją, by rzuciła Faruka!. Turkweb.pl.. Przysięga 585, 585, 586 powtórki Przysięga to serial emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1.. 2020 Odcinek 598.. Kemal z rodziną przenosi się do domu swojej matki.. Gulperi znalazła się w śmiertelnym niebezpieczeństwie, a Emir znów zaryzykuje, aby ją uratować.. [Streszczenie + Zdjęcia] Miłość i przeznaczenie odc.. Życie pochodzącej z prowincji Reyhan radykalnie się zmienia po śmierci matki.. [Streszczenie + Zdjęcia] 16 kwietnia 2021 Turkweb.pl 400: Feride, po usłyszeniu sygnału powiadamiającego, od razu udaje się do pokoju Emira.. Beztroski młody mężczyzna, wyswatany przez ojca, pragnie odzyskać wolność.. Zobacz co wydarzy się w serialu i gdzie obejrzeć ostatni odcinek oraz powtórki w internecie.. Jest załamana i nie chce żyć.. - Kobieta ścisza głos do szeptu.. Resit po raz kolejny proponuje Feride małżeństwo.. Pojedynek młodemu Tarhunowi nie idzie najlepiej.. Kumru znęca się psychicznie nad Narin!. Kumru dowiaduje się, że to ona jest śmiertelnie chora, a nie Narin.Reyhan już nie ma.. Mujgan przekonuje Benal do przeprowadzki!. Porywa Elif, by ratować swoją skórę!. Rodzina Tarhunów odkrywa zniknięcie nowej opiekunki dziecka.. [Streszczenie + Zdjęcia] Miłość i przeznaczenie odc.. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 580: Pojawia się znajoma Gulperi, która ma zabrać ją za granicę!. 56: Zeynep dostaje zaliczkę!. [Streszczenie + Zdjęcia] 16 kwietnia 2021Turkweb.pl 400: Feride, po usłyszeniu sygnału powiadamiającego, od razu udaje się do pokoju Emira.Serial Przysięga, rozpoczyna się od zaprezentowania losów młodej dziewczyny Reyhan, która dorasta w swojej rodzinie w jednej ze wsi w Turcji, gdzie ma świetne życie ze swoimi rodzicami.. Tureckie seriale po polsku cieszą się dużą oglądalnością.. Oya wciąż uważa, że wszystkie kłopoty mają przez Feride, ale Hikmet nie chce nawet o tym słyszeć.. Dobiega końca także drugi sezon polskiego układu odcinków popularnego serialu Przysięga (w Polsce odcinki trwają krócej, niż w oryginalnej wersji).. Ile odcinków ma serial?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt