Opisz siebie w 3 słowach

Pobierz

Nie byłabym chyba w stanie opisać siebie w trzech słowach, ale jedno przychodzi mi na myśl - parasolka!. Mam 17 lat i obecnie jestem uczennicą I klasy II Liceum Ogólnokształcącego w Raciborzu.. Dwa słowa to tytuł filmu "Czasem słońce, czasem deszcz", a to trzecie to piorun .. Opis siebie po angielsku: podsumowanie Opisując siebie po angielsku zazwyczaj zaczynamy od wieku, miejsca zamieszkania i tego czym się zajmujemy.Opis samego siebie.. Często pojawia się u mnie wrażliwość i poczucie obowiązku.. - Pozostałe - Ciekawostki - Dojrzewamy.pl - portal młodych kobiet.. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem.Opisz siebie w trzech słowach!. Gość _Blady_ Autor tematu Gość _Blady_ Goście .Nazywam się Anita Kowalska, mam 16 lat, jestem uczennicą klasy pierwszej Technikum Handlowego w Zespole Szkół nr 2 w Ostaszkowie.. Mam szare oczy, prosty nos i usta średniej wielkości.- Opisz siebie w dwóch słowach.. Oczy natomiast doskonale komponują się.- Proszę opisać siebie w trzech słowach - Leniwy Nie każdego stać na szczerość .. Jednym słowem to byłoby chyba dla mnie za trudno.. Zdolnym trzeba się urodzić, a lenistwo da się pokonać ciężka pracą.. zawsze staram się być wesoły i dużo się uśmiecham.. ELLE Polska.. Wszelkie demotywatory w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.Odp: Gdybyście mieli opisać siebie jednym słowem?.

Opisz siebie 3 słowami !

Opis siebie - wersja angielska My name is Tomasz.. Jestem dziewczyną szczupłą, średniego wzrostu, z krótkimi blond włosami.. Uwielbiam słuchać hip-hopu i innej muzyki.. Atrakcyjny profil dziewczyny, kobiety.. to koniecznie je dodaj.Jak opisać siebie na portalu randkowym?. Nazywam się Marta.. Rzeczownik miłość w tekstach z XIV i XV wieku miał znaczenie "litość, miłosierdzie", które równolegle występowało do sensu "łaskawość, łaska, przychylność".. Chronię innych na tyle na ile mogę sama moknąc, targana wiatrem ;) beneaththeblanket.blogspot.com.. Adam - zabawny, dobrze mi się z nim rozmawia, dobry Ania - zboczuch, dużo przeklina, zazwyczaj jest niemądra, nierozważna lub zrzędliwaSpróbuj opisać sam siebie.. #dlaciebie #dc #foryoupagе #fypOpisz siebie w 5 słowach?. W wolnym czasie zazwyczaj chodzę do kina, gram na komputerze, czytam książki i spotykam się z przyjaciółmi.. @ Vasenka: Luźno.. Zdjęcie: Pixabay Przykłady biogramów Krótki opis o sobie na portal randkowy.. Moje włosy są krótkie, koloru ciemny blond.. Odpowiedz UsuńNie ulega wątpliwości, że rozmowa kwalifikacyjna jest najważniejszym elementem procesu rekrutacji i w głównej mierze decyduje o przyjęciu lub odrzuceniu danej kandydatury.. Przykłady.. Ludzi online: 804, w tym 23 zalogowanych użytkowników i 781 gości..

Jak opiszesz siebie w 3 słowach?

Powiązane filmy.. czasami nerwowy, infantylny, nieufny wobec ludzi, leniwy, zapominalski, nie mam wyrobionego poczucia humoru, np. nie umiem żartować z siebie i biorę wszystko na poważnie ;P.W wolnym czasie gram w tenisa i uprawiam rożne inne sporty.Często jeżdżę z moim tatą i młodszym bratem na basen.. Wyraz pochodzi od prasłowiańskiego słowa milostь, którego sens ogólnosłowiański to 'litość'.Ta dawna forma z kolei pochodzi od imiesłowu miły czasownika mijać.. Lubię kino, najbardziej komedie i filmy psychologiczne.Opis siebie po angielsku.. Lubię siedzieć przy komputerze, ale staram się nie spędzać z nim zbyt wiele czasu.Jestem — Jak Papieros ~ Trudno mnie rzucić Jestem — Jak Wódka ~ Zostawiam efekty uboczne Jestem — Jak Szampan ~ Uderzam do głowy Jestem — Jak Heroina ~ Tylko dla odważnych Jestem — Jak Marihuana ~ Poważnie Uzależniam Jestem — Jak Morfina ~ Popadasz w euforie Jestem — Jak Kwiat ~ Tak łatwo mnie zranić Jestem — Jak Motyl ~ Tak trudno mnie złapać Jestem — Jak nadzieja ~ Tak łatwo mnie stracić Jestem — Jak Wiatr ~ Tak trudno mnie zatrzymać Jestem — Jak Kropla .Dobrze radzę sobie w trudnych sytuacjach, które wymagają zachowania zimnej krwi.. Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści .Opisz siebie w trzech słowach..

ELLE Polska.Opisz siebie w trzech słowach.

dodany przez Gość _Blady_, 4 Sierpnia w Gry i Zabawy.. Mi tam wystarczy w sumie, że zdolny jestem.. Opisz siebie w 3 słowach / Arogancka, zakręcona, śmiała #polishgirl #acting #dlaciebieOpisz siebie w pięciu słowach.. Post autor: Aurinko » wt cze 26, 2007 10:47 pm Jako autorka tego watku zaczne od siebie: dziwaczna,uparta,skryta,powsciagliwa,skrupulatna.Co więcej jestem osoba optymistyczną, radosną, cierpliwą i pomocną.. Ja: Wredny, dziwny, wierny xD To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćZobacz 10 odpowiedzi na pytanie: Opisz siebie w 3 słowach.. Jestem miłą niebieskooką brunetką, mam 30 lat i jestem niewysoka (1,60 m).. OPISZ SIEBIE W 3 SŁOWACH!. Opis siebie - inny przykładW zeszłym tygodniu byliśmy w fantastycznym miejscu, które podaje ceviche, a w tym tygodniu wybieramy się do indyjskiej restauracji.. Nie ulega również wątpliwości, że najtrudniejszym jej elementem dla wielu są pytania otwarte - pytania typu, jak opiszesz siebie w kilku słowach, co możesz nam o sobie powiedzieć i tym podobne.Opisz swojego przyjaciela/ przyjaciółkę w 3 słowach?. - Skromny, wspaniały.. Zobacz więcej postów strony Suchar Codzienny na FacebookuEtymologia Język polski.. Pracuję jako księgowa w małej firmie.. W przyszłości chciałbym zostać lekarzem.. Może komuś przyda się jako wzór przy odrabianiu zadania..

Ale w trzech słowach dam radę.

Zaloguj się, aby obserwować tę zawartość .. Choć bardzo lubię pracować z komputerem to staram się nie spędzać przy nim zbyt dużo czasu.miły, spokojny, romantyczny, kulturalny, skromny ale czasem pewny siebie.. Jestem niską, szczupłą osobą, która uwielbia sport.. Przykład, jak można opisać siebie po angielsku.. Rekomendowane odpowiedzi.. Opis siebie samego .. Często spotykam tam osoby, od których dowiaduję się różnych ciekawych rzeczy, jednym słowem łączę przyjemne z pożytecznym.. Jeżeli znasz odpowiedź na pytanie Opisz siebie w trzech słowach!. Potrafię zrozumieć ludzką niedolę i podtrzymać na duchu, jestem wyrozumiała i opiekuńcza.. Thread starter Alex241; Rozpoczęty 28 Grudzień 2009; 1; 2; 3; Następna.. Zobacz 12 odpowiedzi na pytanie: Obserwujący 0.. Opisz siebie 3 słowami !.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt