Serial przysięga streszczenie odcinków

Pobierz

Jaką tajemnice skrywa?. Choroba Macide postępuje!. Songul nie pozwala Cavidan jeść i wyrzuca jej leki!. [Streszczenie + Zdjęcia] Elif odcinek 1074: Melek próbuje zaprowadzić nowe porządki w więzieniu!. Mężczyzna ma problemy z zaufaniem.. Z kolei Kumru dowiaduje się o ślubie siostry, a Songul rozmawia z Cavidan.. Przysięga ostatni odcinek, powtórkiPrzysięga odcinek 499: Ciotka znajduje kandydata na męża dla Feride!. Zobaczcie, jak wygląda matka Masal.. Beztroski młody mężczyzna, wyswatany przez ojca, pragnie odzyskać wolność.. Z kolei Feride jest .Streszczenie 483. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Kemal czyta wiadomości Narin.. [Streszczenie + Zdjęcia] Elif odcinek 1072: Melek wyznaje Macide swoje prawdziwe imię!. Ilyas mówi Kemalowi, że przyszedł po Masal!. Songul nie pozwala Cavidan jeść i wyrzuca jej leki!. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 499: Ciotka znajduje kandydata na męża dla Feride!Streszczenie odcinka.. Feride wyciąga do Emira rękę na zgodę i proponuje, by zostali.. więcej.. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 498: Ciotka każe Feride wyjść za mąż!. Kobieta jest ranna.. Życie pochodzącej z prowincji Reyhan radykalnie się zmienia po śmierci matki.. Emira gryzą wyrzuty sumienia!. W kolejnych dniach będzie można obejrzeć odcinek 494, 495, 496, 497, 498.. Serial online za darmo można oglądać na WP Pilot w porze emisji..

Przysięga wszystkie odcinki VODPrzysięga 491 streszczenie odcinka.

"Przysięga" odcinek 493.. Kemal odbywa wzruszającą rozmowę z Masal.. Ma pretensje do Narin, że przeprowadziła je w tajemnicy.. Elif zgadza się wrócić do rezydencji!. [Streszczenie + Zdjęcia] Elif odcinek 1071: Mahir cudem unika zdemaskowania!. Masal bawi się z bliskimi w chowanego.Ostatni odcinek Przysięgi powtarzany jest następnego dnia rano.. Dziewczyna zgadza się na małżeństwo z Emirem.. Narin dostaje awans.. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 503: Ilyas żąda od Kemala pieniędzy!. Emir wychodzi ze szpitala.. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 500: Spotkanie Feride i Umita!. Feride zwierza się Melike, ich rozmowę słyszy Hikmet.. [Streszczenie + Zdjęcia] Elif odcinek 1072: Melek wyznaje Macide swoje prawdziwe imię!. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 500: Spotkanie Feride i Umita!. Kemal i Narin szukają rodziców Masal!Streszczenie 481. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Kemal nie dostaje zaproszenia na kolację, którą koledzy z pracy organizują dla Narin.. [Streszczenie + Zdjęcia] Elif odcinek 1075: Melek jest zmuszona wykonywać rozkazy Fidan!. Reyhan, powodowana współczuciem wobec wuja, po wahaniu zgadza się poślubić Emira.. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 499: Ciotka znajduje kandydata na męża dla Feride!Mężczyzna jest śmiertelnie chory..

Czy uda się ustalić, kto tak naprawdę jest ojcem Masal?Opis odcinków.

więcej.. Melek nie chce oskarżyć Kiymet!. Odcinek 486.. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 502: Feride zgadza się na ślub z Umitem!. Lekarze walczą o jego życie.. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 501: Cemre wydaje Talaza policji!Streszczenie 493. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Songul i Talaz uwięzili Cavidan.. [STRESZCZENIE ODCINKA] "Przysięga" odcinek 493., w którym widzowie zobaczą byłą żonę Kemala.. Seyfi, by ratować życie, okłamuje Cevahira.. Cemre próbuje pocieszać zrozpaczoną Feride.. Z kolei Feride i Emir .Choroba Macide postępuje!. Kemal jest w szoku, widząc wyniki badań DNA.. Młody mężczyzna, przywykły do wolności i zabawy, postanawia złym traktowaniem nakłonić żonę do wystąpienia o rozwód.Elif jest przerażona!. Jest zaskoczona informacjami, które tam znalazła.. Songul znęca się nad Cavidan!. Mężczyzna zabierze Narin do domu Seyhan, aby dowiedzieć się prawdy.. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 502: Feride zgadza się na ślub z Umitem!Streszczenie 485. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Oya i Melike szykują przyjęcie urodzinowe dla Feride, co bardzo nie podoba się Songul.. Songul czeka na wiadomość od Talaza w sprawie Cavidan.. [Streszczenie + Zdjęcia] Elif odcinek 1072: Melek wyznaje Macide swoje prawdziwe imię!.

W rezydencji pojawia się policja.Ile odcinków ma serial Przysięga?

[Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 500: Spotkanie Feride i Umita!. Pragnie, by przed jego śmiercią jego rozpieszczony syn, Emir, się ustatkował.. Feride bardzo przeżywa każde spotkanie z Emirem.. Elif zgadza się wrócić do rezydencji!. Emir w ciężkim stanie trafia do szpitala.. Emir wraca z matką do rezydencji.. Songul oszukuje męża i jedzie do Talaza.. Przysięga odc.. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 499: Ciotka znajduje kandydata na męża dla Feride!Streszczenie 490. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Narin otwiera list, który przyszedł.. Natomiast matka zapewnia Narin, że Kumru .Streszczenie 487. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Munevver daje Narin prezent.. Emir i Feride namierzają sygnał z jej telefonu, ale .. Elif zgadza się wrócić do rezydencji!. 493 w TV pojawi się w środę.. Cevahir dowiaduje się, że jego syn nie żyje.. Songul jest wściekła i wygraża Cavidan.. Songul nie pozwala Cavidan jeść i wyrzuca jej leki!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt