Test charlie i fabryka czekolady szczegółowy

Pobierz

Wybierz i zakreśl właściwą odpowiedź.. a) stróżowaniem w fabryce b) produkcją tubek pasty do zębów c) produkcją czekolady d) choinkami e) nwm 3) O co .Test z lektury: "Charlie i fabryka czekolady".. c)w fabryce pasty do zębów.. 74% average accuracy.Charlie i fabryka czekolady - test znajomości lektury.. Propozycja pana Wonki, by Charlie przejął po nim fabrykę.. Charlie i jego rodzina zamieszkują w fabryce.Charlie i fabryka czekolady - streszczenie szczegółowe.. Przedstawienie Charliego Bucketa i jego rodziny.. Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnára składa się z 23 pytań, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto przeczytał książkę.Charlie i fabryka czekolady.. Budowa pałacu dla hinduskiego księcia.. Czwórka dzieci i ich opiekunowie opuszczają fabrykę.. pytanie 1 z 10.. A. kończy się krwawą zemstą.. 1p.Witaj na stronie Quizz.pl.. Posiada morał, niezwykle widoczny i dający do myślenia.. pawelbucko100_34899.. Rozwiąż test!CHARLIE I FABRYKA CZEKOLADY - Test.. 8 Super!Test ze znajomości lektury "Charlie i fabryka czekolady" Roalda Dahla.. Lot windą ponad dachem fabryki.. Lektura "Charlie i fabryka czekolady" jak każda dobra książka.. Z powodu bankructwa.. tak nie pomiń Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?. Autorem książki "Charlie i fabryka czekolady" jest: Preview this quiz on Quizizz.. c)dziadek George i babcia Józefina..

Charlie i fabryka czekolady DRAFT.

Jest z czego wybierać!Charlie i fabryka czekolady 2005 cda cały film Większość kolacji w domu Bucketów to cienki kapuśniak, którym mały Charlie z radością dzieli się ze swoją matką, ojcem i wszystkimi dziadkami.. anuluj.. Włącz konto premium na 14 dni za darmo Dlaczego widzę ten komunikat?. 1) Jak nazywał się główny bohater lektury ?. Z powodu wyjazdu.. OTWÓRZ (HTML5).26.. Roald Dahl "Charlie i fabryka czekolady" Naciśnij przycisk "Zacznij test".. Scharakteryzuj wzorce sentymentalnych kochanków.. W zależności od możliwości klasy niektóre zadania mogą okazać się zbyt trudne lub zbyt czasochłonne.. Potencjalne problemy.. Violet Beauregarde; August Gloop; Mike Teavee; Sprawdź się w poniższych tematach: Czy znasz te bajki?. 404 Not found: Nie znaleziono podanego wideo.. #charlieifabrykaczekolady #roalddahl #lektury #lekturyszkolne.. Z powodu powodzi.. Z powodu bankructwa.. Legenda o świętym Aleksym.Quiz wiedzy o lekturze "Charlie i fabryka czekolady" Roalda Dahla.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. "Charlie i fabryka czekolady" to powieść, która posiada jednak coś więcej niż standardowe lektury dla dzieci.. Powodzenia!. Klasyki baśni w Quizie.Plik test charlie i fabryka czekolady szczegółowy.pdf na koncie użytkownika pollardbryson • Data dodania: 21 wrz 2018 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test dla klasy 4. c)sześcioro dorosłych + dziecko..

z lektury: "Charlie i fabryka czekolady" - Test.

Tagi #charlieifabrykaczekolady #roalddahl #lektury #lekturyszkolne Inne tryby testu.. Uczeń: opowiada o wydarzeniach fabuły oraz ustala kolejność zdarzeń i rozumie ich wzajemną zależność (I.1.7), Opis testu.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test dotyczący książki pt. ,,Charlie i fabryka czekolady''.. Odwołaj się do sielanki Laura i Filon Franciszka Karpińskiego oraz do obrazów epoki.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Nauczyciel musi ewentualnie dokonać wyboru zadań, dopasowując je do zespołu klasowego.. Rozwiąż test.. Ich dom jest mały, pochylony i niezbyt ładny, lecz z całą pewnością nie brakuje w nim miłości.Charlie i fabryka czekolady.. Opowieści dziadka Joe o fabryce czekolady i jej właścicielu.. Brakuje odpowiedzi.. a) August Gloop b) Charlie Bucket c) Veruca Salt d) Violet Beauregarde e) Mike Teavee 2) Czym zajmuje się ojciec Charliego?. Z powodu pożaru.Roald Dahl, "Charlie i fabryka czekolady" - chociaż nad tym quizem unosi się słodki zapach czekoladowych wyrobów, to jednak przejść go zwycięsko nie będzie wcale łatwo.. a) Fredy b) Willy c) Brody d) Matt 2) Czym zawodowo zajmuje się tata Charliego?. "Pojawia się Charlie"..

"Charlie i fabryka czekolady" - konkurs klasowy.

Tu możesz się sprawdzić!. Potrzeba skromności, delikatności i przede wszystkim najważniejsza jest miłość.Premiera: 04 kwiecień 2019Godzina: 10.00 — te straszne, śmieszne, dramatyczne, romantyczne i wszelkie inne — wywołują w nas emocje, których nie zaznamy nigdzie indziej.. Wyłącz wyciszenie.. Wskaż te cechy świata przedstawionego w utworze, które mają charakter konwencjonalny, typowy dla sielanki.. Kto z bajki "Charlie i fabryka czekolady" żuł gumę przez cały dzień?. Chłopcy z Placu Broni.. 10 punktów za dobrą odpowiedź, 0 za złą odpowiedź.. c)w niedużym domku na skraju miasta.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. 1) Jak ma na imię główny bohater, właściciel fabryki?. Tajemniczy robotnicy fabryki.Roald Dahl Charlie i fabryka czekolady Temat: Zwiedzamy fabrykę czekolady Willy'ego Wonki Scenariusz lekcji dla klasy 5 (czas realizacji - 2 godziny lekcyjne) Cele wynikające z podstawy programowej.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Powodzenia, Detektyw @ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraLatarnik test z treści.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.Dokończ zdanie..

Test z lektury "Charlie i fabryka czekolady".

U góry znajdziesz quiz Charlie i fabryka czekolady 2.Charlie i fabryka czekolady - przetestuj swoją wiedzę.. Na początku poznajemy dziadków głównego bohatera - Charliego Bucketa [czytaj: czarciego baketa], czyli Joe i Josephine (rodzice ojca chłopca) oraz Georga i Georginię (rodzice mamy), a także rodziców pana i panią Bucket oraz głównego bohatera.Słabe, Willy Wonka i fabryka czekolady jest gorsza od Charlie i fabryka czekolady :| Odpowiedz anonim29 (*.. Test z lektury "Charlie i fabryka czekolady" Roalda Dahla.. B. kończy się szczęśliwie.. Z powodu szpiegów.. Charlie zostaje zwycięzcą konkursu.. Pomniejszenie Mike' a w Hali Czekolady Telewizyjnej.. Autorem książki "Charlie i fabryka czekolady" jest: "Charlie i fabryka czekolady"_TEST Z LEKTURY_Klasa 4.. Aktywuj CDA Premium aby wyłączyć reklamy Zamknij reklamę aby wznowić odtwarzanie × Czy nadal oglądasz?. Przewiń.. Ubogi Charlie Bucket znajduje jeden z pięciu złotych biletów, który umożliwia mu zwiedzenie ogromnej fabryki czekolady..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt