W zeszycie uzupełnij zdania wyrazami z ramki

Pobierz

95 ( zadanie z zeszytu ćwiczeń ) 11 - przeczytaj opis pod obrazkami i spróbuj zgadnąć, o który z nich chodzi; wpisz nazwę odpowiedniej wyspy; - zad.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. 32 - podpisz obrazki wyrazami z ramki.. !Uzupełnij zdania wyrazami (klasa 1) Udostępnij Udostępnij wg Paniolusia.. C/104- w każdym zdaniu jest jeden błąd (żle użyte this, that, these, those), popraw go.. Poprosiłam pielęgniarkę o pomoc.. Trzy wyrazy nie pasują do żadnej luki.Uzupełnij zadania w zeszycie ćwiczeń: Strona 55: - zad.. Mapa witryny.. Praca na dwie lekcje 12.05. i 14.05.. 95 ( zadanie z zeszytu ćwiczeń ) Popatrz na ilustracje.. Już wkrótce przed naszą drużyną 1/2 mety rozgrywek.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Wybierz prawidłowy wyraz związany z pierwszym trybem .A/104- uzupełnij zdania czasownikami z ramki w odpowiedniej formie .. Zapisz utworzone zdania w zeszycie.. Do poniższych wyrażeń dopisz równe im wyrażenia z ramki oraz wpisz w okien ­ ka odpowiadające im litery.. 3) Zadanie 3 - uzupełnij luki.Zad.. 1Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: uzupełnij zdanie wyrazami z ramki, wpisując je w odpowiedniej kolejności.którymi jest udekorowany.. 32 - przeczytaj teksty o zwierzątkach oraz zdania obok 1-4, dopasuj zdania do tekstów, wpisz A,B,C.. W razie trudności pomóż sobie słownikiem.. Zapisz je w zeszycie do j. polskiego.. Uzupełnij zdania wyrazami z ramki..

... Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.

03.06.2020 (środa)zadanie: uzupełnij tekst wyrazami z ramki (a-f).. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Temat: Powtórzenie wiadomości z rozdziałów 1-6 - reading.. W ćwiczeniu wykonaj zadanie 1 i 2 na stronie 80.. Elementy z ramki mogąĆwiczenie zapisz w zeszycie.. Wybierz cztery wyrazy z ćw.2 s.13 i ułóż z nimi zdania.. Skorzystaj z wyrazów z podanych w ramce, jeżeli trzeba zmień formę wyrazów.. Dajcie Maćkowi i Marcie kilka dobrych rad, które pomogą im w przygotowaniach.. 3/88- połącz pytania i odpowiedzi z ramki PHRASE BOOK.. Klasa 1 Polski czytanie.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Wyrazy pomocnicze macie w ramce.zdanie, wstawiając wybrany wyraz z ramki.. Pomóż sobie słownikiem.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Zapamiętaj.. Polub .. Więcej formatów pojawi się w czasie gry w ćwiczenie.. Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.. Praca na dwie lekcje 11.05. i 13.05.Plik Uzupełnij zdania wyrazami z ramki kl. I.doc na koncie użytkownika gosia176i • folder ED.POLONISTYCZNA • Data dodania: 29 mar 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Przeczytaj teksty 1 i 2 ze strony 88.. Uzupełnij tekst wyrazami will lub won't i wyrazami w nawiasie..

Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.

Zobaczyłam na ulicy leżącego człowieka.. Wiewiórka Basia miała piękne rude , pędzelki na uszach,ex.. Ex 1 - uzupełnij brakujące litery w nazwach części twarzy.. Przygoda z sylabami zaczyna się już w przedszkolu.. pamiętaj,żeby nie.,musisz przestrzegać określonych zasad.Pamiętaj o częstym myciu rąk,ponieważ na brudnych rękach.. bakterie i wirusy.Jeśli masz katar,musisz uzywać.i zasłaniać usta oraz nos przy.Uprawiaj sport na świeżym powietrzu .zastąp zdjęcia liczebnikami i zapisz zdania w zeszycie.. Zdarzył się wypadek.. JEDEN TEKST PASUJE DO DWÓCH ZDAŃ!. 8/91- uzupełnij zdania czasem Past Simple lub Present Perfect.. The bunny .13 carrots.Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. 2) Zadanie 2 - poukładaj zdania w odpowiedniej kolejności.. Na zdjęciu jest tak: Do szarlotki zużyłam 1kg o,5kg kwaśnych jabłek.. 4/87 - uzupełnij i zapisz w zeszycie zdania.. Ex 14 - Napisz zdania ustawiając wyrazy w odpowiedniej kolejności.. W kolejnych lukach należy wpisać następujące wyrazy (zostały one pogrubione): Odpowiedź na zadanie z Ćwiczenia z pomysłem 3.. RjOfgy2qi2nzN 1C/79 - popatrz na obrazki na dole strony, zapisz w zeszycie podane wyrazy i obok nich numer obrazka z którym związany jest dany wyraz lub wyraz both, - ćw.. Do Pobrania Na Komputer Funkcje Kontakt OEmbed API Plan Szkolny Plany Cenowe Polityka Prywatności Społeczno .Od sylaby do zdania..

Uzupełnij luki 1-3 wyrazami z ramki.

95 ( zadanie z zeszytu ćwiczeń ) Ułóż zdania w odpowiedniej kolejności, tak, aby utworzyć dwa dialogi.Przeczytaj notatkę z ramki GRAMMAR ze strony 91.. Proszę na ocenę wykonać ćwiczenie 4, p.. Możecie wykorzystać wyrazy z ramki.. 6/87 - przeczytaj tekst.. Zadania na ocenę.4) Zadanie 3 - wysłuchaj rozmowy 1.23(1).mp3a następnie uzupełnij luki ( luki zapisz w zeszycie).. Proszę o przesłanie mi wykonanego zadania.. Należy napisać 4 zdania o zwierzątku z ilustracji.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. zastosuj kolejno zasady z ramki.. Zeszyt ćwicze ń Ćwiczenia z pomysłem 3.. Poinformowałem pana policjnta.. 5 2a = 1,05a = 500%a = 1,5a = 5%a = 2 Uzupełnij zdania wyrazami lub procentami z ramki.. 3/87 - przeczytaj tekst.. Teraz przechodzimy do ćwiczeniówki str 18: 1) Zadanie 1 - znajdź 10 wyrazów w kwadracie a następnie uzupełnij tabelę.. 12 - uzupełnij zdania wyrazami z ramki tak, aby powstał opis drugiej wyspy, podobny do tego z zad.11; Przypominam - There's używamy w liczbie pojedynczej, np.Ex.. 7/91- wybierz właściwe słowa.. Ważne: wszystkie ćwiczenia zapisywanie w zeszycie mają mieć numer, stronę i numerowane zdania np.-Podaj nazwy obrazków.. Ex 2 - przeczytaj zdania, które opisują dziewczynkę z zadania 1 i wybierz odpowiednie .uzupelnij zdania wyrazami z ramki,wpisując je w odpowiedniej formie chusteczki higieniczne,hartować,kichanie,czyhać,zachorować..

D/104- uzupełnij zdania zaimkami.

Zapisz je.. Uzupełnij zdania.. spółgłosek, głoskę .Wybierz i pokoloruj ramki z wyrazami pochodzącymi od wyrazu CZYTAĆ zadanie Z pozostałych wyrazów ułóż zdanie poprawnie gramatycznie.. Tutaj lub w zeszycie wypisz z podanych wyrazów jak najwięcej jednosylabowych rzeczowników, które się w nich ukryły.. W każdej radzie musi się znaleźć przysłówek.. Dokończ zdania, tak aby miały one podobne znaczenia do zdań powyżej.. Sam zjadłem całą 1/2 litra porcję lodów truskawkowych.. 01.06.20r1 Połącz wyrażenia algebraiczne z odpowiednimi opisami.. Nazwij czynności 1- 8. zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Wybrane wyrazy zapisz w zeszycie.. Zad.3- odszukaj nazwy symboli świątecznych i zapisz w zeszycie ( z wyjaśnieniem w języku polskim) Zad.4- przyczytaj tekst, wysłuchaj nagrania CD 3.36 i dopasuj nagłówki 1-3 do poniższych fragmentów.. Strona 6.. 1 (znajdź wyrazy), 2(dopasuj przymiotniki do odpowiedniej kategorii), 3 (uzupełnij luki wyrazami z ramki), 7 (napisz zdania w czasie present perfect dodając for/since).. Szybko pobiegłem po pomoc.Plik Uzupełnij zdania wybranymi wyrazami z ramki i przepisz je do zeszytu.docx na koncie użytkownika jollen • folder wiosna • Data dodania: 5 maj 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Zad.2- posłuchaj nagrania CD 3.35 i uzupełnij zdania wyrazami z zadania 1.. Użyj wyrazów z ramki.. Wpisz pod obrazkami litery, których pozycję w wyrazie wskazuje liczba.. Uzupełnij wyrazy odpowiednimi literkami.. 5/89- nazwij sporty przedstawione na zdjęciach.Zrób ćw.. Wypisz z tekstów i przetłumacz w zeszycie wyrazy których nie znasz.. Korzystając ze słowniczka na stronie 90 wypisz do zeszytu i przetłumacz słówka z ramki VOCABULARY na stronie 89.. R16Du9gSv2VYK 1 1. licencja: CC 0.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Z liter utwórz wyraz i go zapisz.. i , dlatego , więc , że Skaleczyłam się Wezwałam pogotowie.. Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.. Zapisz zdania w zeszycie.. Kolejne litery czytane od góry utworzą hasło.. Przypomnij sobie zasady przenoszenia wyrazów i uzupełnij tekst wyrazami z ramki.. Zeszyt ćwiczeń p..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt