Opisz miejsce do którego chciałbyś pojechać po angielsku

Pobierz

To ma byc napisane po angielsku z tlumaczeniem po polsku .. Question from @Nikodem1976 - Szkoła podstawowa - Język angielskiNie znaleziono dokładnego tłumaczenia wpisanej frazy.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "CHCIAŁBYM TAM POJECHAĆ" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Podziękowania za ostatni list.. Wszędzie jest cicho i spokojnie.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "MIEJSCE DO KTÓREGO NALEŻY" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Musisz przetłumaczyć "CHCIAŁBYM TAM POJECHAĆ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. opisz obrazki Przedmiot: Język angielski / Studia: 1 rozwiązanie: autor: Konto usunięte 29.2.2012 (19:27)Zobacz 9 odpowiedzi na pytanie: Wymarzone miejsce do którego chcesz pojechać?. Weitere 13 Prozent befindenJako dziecko marzyłam o długich podróżach.Czytałam książki podróżnicze i wyobrażałam sobie,że to ja jestem podróżnikiem,który wędruje przez kontynenty,ogląda cuda natury i zabytki architektur.. Proszę czekać.Zadanie: opisz po angielsku miejsce, które chciałbyś zobaczyć Rozwiązanie:po polsku najbardziej chciała bym zobaczyć warszawę jest to bardzo ciekawe miasto ze względu na swoją historię mimo powstań, wojny, bitew nigdy się poddało i godnie reprezentowało polskę w dzisiejszych czasach warszawa jest jednym z niewielu miast które łączy ze sobą nowoczesność oraz tradycje podczas wizyty w stoliy chciała bym zobaczyć pałac kultury i nauki, zamek królewski, teatr narodowy .Opisz miejsce (lub miejsca),które chciałabyś zwiedzić.Uzasadnij swój wybór..

"mam nadzieję ze uda mi sie tam pojechać" po angielsku .

.Zadanie: opisz po angielsku ulubione miejsce w irlandii dlaczego chciałbyś je odwiedzić opisz jakieś miejsce w polsce które także warto zobaczyć następnie to Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Opisz swój ulubiony zawód , zawód , w którym chciałbyś się spełnić.Po angielsku i po polsku.Potrzebuje natychmiast!. napisz gdzie chciałbyś spędzić wakacje,do jakiego państwa chciałbyś pojechać ,co byś chciał tam zwiedzić?. To droga zupełnie odmienna od tej, którą ja muszę codziennie pokonywać.Musisz przetłumaczyć "W MIEJSCU , DO KTÓREGO" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. W Rzymie są piękne zabytki do zwiedzania: Panteon - znajduje się w centrum miasta.. Chciałbym aby to był Paryż daje naj !50 PKT 4. odtworz argumenty usprawiedliwiające kłamstwo zawarte w tekscie.. 15 zdań :) Prosłabym też przetłumaczenie na polski :) Luzia123456789 Miejscem które chciałabym zwiedzić jest Paryż.Paryż znajduje się we Francij .Chciałabym tam pojechać ponieważ uwielbiam mówić po francusku.Wybierz miejsce gdzie chciałabyś pojechać na wakacje i opisz dlaczego tam chcesz pojechaćOpisz obrazek po polsku i po angielsku (w obu językach te same zdania), który Przedmiot: Język angielski / Studia: 2 rozwiązania: autor: 231423 9.2.2012 (17:21) pomocy !. !Daje naj .Musisz przetłumaczyć "CHCIAŁBYM POJECHAĆ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?.

proszę po polsku i angielsku.

To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać Proszę czekać.Jest to miasto o którym marzę ;) Odpowiedź została zedytowana [Pokaż poprzednią odpowiedź] Chciałabym pojechać do Barcelony, ponieważ jest to miasto, w którym się czuje jakbym była jego częścią.. Poniżej prezentujemy tłumaczenia poszczególnych wyrazów.W Watykanie pragnę zobaczyć okno, w którym pojawiał się ukochany nasz Jan Paweł II,i zobaczyć gdzie jest pochowany.. Zwiedziłabym też wnętrze Bazyliki świętego Piotra, wyobraźcie sobie, że ma ona 2 hektary długości.. Do szkoły idzie się malowniczą ścieżka przez las.. szczególnie interesowałam się Ameryką Północną.Przygotowałam sobie nawet plan mojej wymarzonej podróży moich marzeń po tym kontynencie.Właśniwie nie byłaby to jedna .Kiedy chciałbyś tam pojechać?. Zadbaj, by zdania były różnego typu i żadne z nich się nie powtórzyło.Proszę o pomoc Zaplanuj swoje wakacje opisz gdzie i kiedy zamierzasz pojechać co zamierzasz tam robić , co zamierzasz ze sobą zabrać jakie pamiątki i dla kogo zamierzam kupić .. W rzeczywistości niektóre osobliwości .Opisz miejsce, które chciałbyś zwiedzić i podaj powód.. Opisz wypadek lub zdarzenie w trakcie podróży napisz jak sobie z nim poradziłeś.. Napisz 10 zdań złożonych podrzędnie i współrzędnie dotyczących Dziadów cz. II..

Co znaczy i jak powiedzieć "Kiedy chciałbyś tam pojechać?"

bardzo proszę angielski!. Uwielbiam katalońską kulturę tak samo jak hiszpańską, a tam mogłabym tego doświadczyć.opisz miasto do którego nie chciałbyś pojechać i wyjaśnij dlaczego PO ANGIELSKU 200-250 słówNapisz który kraj chciałabyś zwiedzić i dlaczego.. - When would you like to go there?opisz miejsce w Europie które chciałbyś odwiedzić i uzasadnij dlaczego przynajmniej na 2 kartki zeszytu a4 pilne!. Napisać co tam można zobaczyć i atrakcje tego miejsca.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "CHCIAŁBYM POJECHAĆ" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.I do.. Zacytuj związane z kłamstwem wskazówki, które.. Krajem który chciałabym zwiedzić jest Malta zwana "wyspą słońca i historii".Jest ona położona na Morzu Śródziemnym.. Ludzie mieszkają na niej od ponad 6000 lat i dlatego pełno tam starozytnych pomników i świątyń, które z pewnością by mnie zaciekawiły.. Mogłabym również zwiedzać po prostu ulice, np. Aleję Pól Elizejskich, gdzie odbywają się liczne uroczyste parady, uroczystości i ceremonie.. Użyj wyrażeń z going to i napisz maksymalnie 5 zdan.. (praca ma zajmować 18 linijek) PROSZĘ O POMOC I Z GÓRY DZIĘKUJĘSoplicowo z marzeń - opisz miejsce, w którym chciałbyś mieszkać .. Można spacerować po zielonych łąkach i zbierać kwiaty a także słuchać śpiewu ptaków..

po angielsku?


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt