W parach opiszcie zdjęcie i odpowiedzcie na pytania what do you think the woman is asking

Pobierz

1 Zobacz odpowiedź Reklama Odpowiedź 1.0 /5 4 mika069 I think that boys are going to school My friends would say I`m lazy and smart :)W czasach peryklesa warunkiem posiadania obywatelstwa aten było a. dysponowanie majątkiem o wartości co najmniej 12 talentów b. ukończenie przez mężczyznę 20 lat c. urodzenie się z rodziców będących obywatelami ateńskimi d. urodzenie się na terytorium polis ateńskiej lub na należącym do niej statku Answer Następnie odpowiedzcie na dwa pytania.. 9.Obierałam ziemniaki, marchewkę i seler.. Pomoze ktoś z tą stroną .odniesienia się do indywidualnych doświadczeń; pracy w grupie; pracy na lekcji; W ten sposób oznaczamy również zadania: do całości lektur; do treści filmów i spektakli; dotyczące wykonania piosenek.. Pracujcie w parach.. Uczeń A Podczas rocznego pobytu w Londynie zamierzasz zapisać się na kurs języka angielskiego.. Dwa zdania zostaty podanePracujcie w parach.. Answeri odpowiedzcie na pytania.. 1 i odpowiedzcie na pytania egzaminującego.. 1.03 Wysłuchaj uczennicy, która wykonuje zadanie z ćw.. Wstaw zdania A—E w luki 1—3, tak aby otrzymaé spójny i logiczny tekst.. 2.Poszłam na targ.. Popatrz na zdjecia 1, 2 i 3.. W parach opiszcie zdjecie i odpowiedzcie na pytania.. Zabawę można dowolnie modyfikować (np. zamiast opierania łokciem może być siad skrzyżny) i dostosowywać trudnością do umiejętnościNastępnie odpowiedzcie na dwa pytania..

W parach opiszcie zdjecie i odpowiedzcie na pytania .

Skończyłam prace o 16.. Tego typu zadań aktualnie nie rozwiązujemy.Proszę o przetłumaczenie zadań ale nie przez tłumacza 1.Wstałam o 7 .. Opiszcie swoje zdjęcia, a następnie zadawajcie sobie na zmianę pytania i odpowiadajcie na nie.. Question from @Megifarmer - Gimnazjum - Język angielski.. Postuchaj wypowiedzi trojga uczniów.. 3.Kupiłam ryby i owoce morza.. Pracujcie w parach.. Czasy przeszte Uzupetnij odpowiedž na trzecie MP3-1 54 CD.2.35 pytanie wtaéciwymi formami czasownikówW parach odpowiedzcie na pytania.. Tego typu zadań aktualnie nie rozwiązujemy.20 W parach opiszcie zdjęcie i odpowiedzcie na pytania.. W parach przedyskutujcie swoje pomysty.. 5.Pracę zaczęłam o 9.. 4.Poszłam do pracy.. Tego typu zadań aktualnie nie rozwiązujemy.odniesienia się do indywidualnych doświadczeń; pracy w grupie; pracy na lekcji; W ten sposób oznaczamy również zadania: do całości lektur; do treści filmów i spektakli; dotyczące wykonania piosenek.. 6.Ubrudziłam fartuch.. Następnie odpowiedzcie na dwa pytania.. 8.Kroiłam mięso do gulaszu.. 3 Describe a match or sports is going to happen 2 your W parach opiszcie ilustracje i odpowiedzcie na pytania.. W chwili gdy komuś nie uda się złapać, klęka na kolano, przy drugim upuszczeniu piłki - na drugie, potem opiera łokieć na podłodze itp. f CD.3.25 Pos\uchaj nagrania jeszcze raz MP3-222 i uzupetnij wyraženia užyte w trzech wypowiedziach Swiat przyrody Opiszcie swoje zdjęcia, a następnie zadawajcie sobie na zmianę .Jak przystało na Króla, władca planety zasiadał na tronie, ubrany w purpurę i gronostaje.Zadanie: opis historia pilota z małego księcia Rozwiązanie:wylądował na pustyni bo byłą awaria na saharze musi ja usunac przed 8 dni bo na tyle mu wody tylko wystarczyCharakterystyka bohaterów utworu "Mały Książę" Antoine'a d… Zadanie maturalne UCZEÑ A Pytania dla egzaminujqcegoZasady są proste i polegają na rzucania do siebie piłki..

W parach opiszcie zdjecie i odpowiedzcie na pytania.

1 Zobacz odpowiedź Reklama MissStrzyga No nie mów, że tylko mnie poprosiłaś o pomoc!. 4.odniesienia się do indywidualnych doświadczeń; pracy w grupie; pracy na lekcji; W ten sposób oznaczamy również zadania: do całości lektur; do treści filmów i spektakli; dotyczące wykonania piosenek.. SLUCHANIE 1 TEST WIELOKROTNEGO WYBORU 1 W parach opiszcie zdjecie i odpowiedzcie na pytania.. W parach opiszcie zdjecia i odpowiedzcie na pytania.. Zadanie maturalne 2 Przeczytaj tekst, z którego usunieto trzy zdania.. Jesteś w siedzibie jednejW parach opiszcie zdjecie i odpowiedzcie na pytania.. Jak poradzili sobie z sytuacjâ?. 6. she's in the shop.W parach opiszcie zdjpcie i odpowiedzcie na pytania.. Popatrzcie na ilustracje i wykonajcie zadanie.. 7.Gotowałam dania wegetariańskie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt