Prezentacje o swoim hobby

Pobierz

Teraz chodzę na basen 3 razy w tygodniu.. Black shot gra polegająca na szczelaniu do swojich wrogów przejmowanie flag itp itd .Prezentacja pt. "Moje hobby " Co to jest hobby?. Podanie przykładów hobby: - artystyczne (malowanie, rysowanie, gra na instrumencie, taniec, śpiew, robótki ręczne) - techniczne (majsterkowanie, modelarstwo) - rekreacyjne (uprawianie różnych rodzajów sportu, wędkarstwo, grzybobranie, uprawianie ogródka, wycieczki)Hobby po angielsku: sporty i aktywny relaks Dobrym i zdrowym sposobem na spędzanie wolnego czasu jest oczywiście sport.. PodróżowanieNa każde zainteresowannie będzie 1,2 slajdy.. W wielu sytuacjach rozmowa o naszym hobby może odbywać się w języku angielskim - kiedy poznajemy nową osobę, która jest spoza Polski, na wakacjach za granicą, czy w sytuacji, kiedy mieszkamy w kraju anglojęzycznym - wtedy język angielski to jedyna .. Mimo, że nie mam żadnej koleżanki, która miałaby takie samo hobby, wiele z nich mówi, że podziwia moją pasję.. Jednak skończyły mi się pomysły na slajdy.. Głównym celem pozostaje jednak przyjemność płynąca z uprawiania hobby.About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators .Prezentacja o moim hobby czyli SIATKÓWKA Mecz siatkówki rozgrywa się do 2 lub 3 wygranych setów..

Prezentacja o swoim hobby.

W grze nie wolno: - dotykać siatki,MOJE HOBBY Mam wiele zainteresowań : - Sztuka - Podróżowanie - Czytanie książek - Muzyka - Sport - Fotografia - Matematyka 1.. Ogłoszenie.. Kliknij na zdjęcie na opisem, aby dowiedzieć się o mnie więcej.. Zawsze znajdzie się jakieś pomysł na zdjęcie.. W mojej grupie jest tylko 5 dzieci.Stara Gwardia.. A z fotografii to daj kilka swoich zdjęć, pochwal sie twórczością.. Może łączyć się ze zdobywaniem wiedzy w danej dziedzinie, doskonaleniem swoich umiejętności w pewnym określonym zakresie, albo też nawet z zarobkiem.. Oto proste zdania, które wypowie każdy zaawansowany początkujący.. Przebieg wystąpień Cały miesiąc poświęciliśmy na to, by wszyscy uczniowie mogli wystąpić przed klasą.. Sprawiało mi to ogromną przyjemność .Chciałabym wam opowiedzieć o moim hobby.. Nauczyłam się pływać, kiedy miałam 8 lat.. Każdego dnia jedno dziecko prezentowało swoje zainteresowania.Jak każdy człowiek , tak i ja mam swoje zainteresowania , pasje oraz hobby .. Jeżeli chodzi o mnie, to bardzo lubię czytać .Jun 22, 2021May 5, 2021Podróżowanie, ciekawe hobby.. Sztuka Jako mała dziewczynka już pokazywałam swoje plastyczne umiejętności.. Nie brzmi to profesjonalnie, raczej ubogo językowo i nie sprawia dobrego wrażenia na odbiorcy.Przydatność 100% Hobby.. Głównym celem pozostaje jednak przyjemność płynąca z uprawiania hobby.Moim hobby jest rysowanie, malowanie i fotografowanie..

Wyjaśnienie czym jest hobby.

Lubię pływać ponieważ to świetna zabawa.. Obserwatorzy.Rysowanie - to kolejne bardzo pojemne hobby, bo technik jest mnóstwo: pastele kredowe, ołówek, kredki, węgiel… Rzeźbiarstwo - można rzeźbić w drewnie, kamieniu albo tworzyć odlewy.. Obecnie istnieje wiele możliwości, by podróżować nie nadwyrężając znacznie portfela.. W polsce gre opublikowano 17 lipca 2007r.. Daje mi także możliwość dowiedzenia się nowych rzeczy.. Mam założoną specjalną teczkę na swoje prace.. More Questions From This User See All.Wychowankowie opowiadają o swoich hobby 4.. Ewentualna prezentacja przyniesionych kolekcji.. -jest to Czynność wykonywana w czasie wolnym od obowiązków dla relaksu.. Pomaga również walczyć z otyłością (to combat obesity), powoduje że mamy więcej energii, pomaga niwelować stres (to relieve stress).Jan 8, 2022Moje zainteresowania prezentacja.. Gra oparta na postaćach z WoW'a (World of Warcraft) Metin 2 gra z garunku MMORPG gracze rywalizują ze sobą w 3 odrębnych królestwach.. Lubię czasem wyjść na dwór i zrobić parę zdjęć.. -jest to Czynność wykonywana w czasie wolnym od obowiązków dla relaksu.. Zapewne tak.. Na blogu piszę przede wszystkim o moich pasjach: grafika komputerowa, rysunek tradycyjny, DIY, charakteryzacje i wiele innych..

Moim hobby jest pływanie.

Przez kilka miesięcy udało mi się pracować jako ratownik na basenie .. Czasem jej owoce stają się dla nich prezentami.. Od dawna interesowałem się sposobami działania , które mają na celu ratowanie ludzkiego życia .. Mam o początkach szycia, o maszynach, o wykrojach i o szyciowych blogach.May 27, 2021Przebieg zajęć: 1.Powitanie dzieci.. Zaproszenie do udziału w zajęciach.. Jeżeli ktoś jest pozytywnie zakręcony na jakimś punkcie, rozmowa na ten temat to czysta przyjemność.. O muzykę to daj zdjęcia swoich płyt, podaj tytuły, swoich ulubionych .Cześć!. Muszę zrobić prezentację multimedjalną w PowerPoint-/cie/ (o moim hobby).Moje hoby to komputery tylko mam problem niewiem jak to "rozwinąć", co o tym napisać.Czekam na rozsądne pomysły.. Seta wygrywa ten zespół, który pierwszy osiągnie 25 punktów przy koniecznej przewadze 2 punktów.. Jeśli chodzi o muzykę, grę na gitarze, to daj zdjęcia np. swojej gitary, jak masz.. Moją pasją jest .Czy potrafisz powiedzieć coś o swoim hobby, o swoich zainteresowaniach?. Zapoznanie ze słowami numizmatyk, filatelista, klaser.Moje hobby pochłania mi sporą ilość czasu.. Uważam, że pływanie jest jednym z najbardziej popularnych aktywności sportowych na świecie.. Uważam jednak, że jest ono ciekawe i rozwijające..

3.Rozmowa z dziećmi na temat indywidualnych zainteresowań i hobby.

Jeśli piłka jest podnoszona, pchana, rzucana uznaje się ją za przetrzymaną.. Mam na imię Paulina, przygotowałam tę prezentację aby opowiedzieć nieco o sobie i moich zainteresowaniach.. Bo czlowiek bez pasji nudzi swoj dusze.. Stemplowanie - to znaczy robienie własnych stempli, a potem ozdabianie papieru albo tkanin.. Może łączyć się ze zdobywaniem wiedzy w danej dziedzinie, doskonaleniem swoich umiejętności w pewnym określonym zakresie, albo też nawet z zarobkiem.. Jestem Kamila, ale w internecie znajdziesz mnie pod pseudonimem Dollka.. Question from @Basia9797 - Gimnazjum - Język niemiecki.. Piłka może być odbijana każdą częścią ciała.. Na komputerze wykozystujac programy typu Photoshop, tworze grafike rastrowa, czasami jednak wykorzystuje proste programy typu Paint do tworzenia tzw. pixel art'ow.. ~Anonim .Możesz stworzyć plakat, prezentację multimedialną lub przynieść przedmioty związane ze swoim hobby.. Podstawową wiedzę o robieniu stempli zawarłam w tym artykule.Moim hobby to fotografia.. Pozdrawiam i życze Wesołych Świąt.. Prezentacja ma być na ok. 20 slajdów, więc się nie mogę za bardzo rozpisywać.. Bardzo lubię fotografię , ponieważ można robić piękne zdjęcia np. krajobrazu lub kwiatów.. Zostało mi tak do dziś.. Podróżowanie jako hobby mogą wybrać nie tylko osoby, które mają duży zasób gotówki.. Napisz tam dlaczego lubisz ten sport, bądź coś innego.. Witam!. Pasjonaci nie mogą teraz powiedzieć, że chociaż kochają podróżować, nie mogą tego zrobić ze względu na brak pieniędzy.Temat hobby to temat rzeka.. Każda aktywność fizyczna pozytywnie wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie.. Lubię pływać i dlatego wybrałem formę ratownictwa wodnego..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt